Завантаження...
Зачекайте, будь ласка
За підтримкиgoogle
Меню

Рибаківка – це рекреаційно-оздоровча зона відпочинку, що розташувалася в екологічно чистій місцевості на пологих піщаних пляжах затишної бухти Чорного моря. 

Приємному і комфортному відпочинку в Рибаківці сприяє розвинута рекреаційно-туристична інфраструктура. До послуг відпочиваючих близько сотні засобів розміщення, велика кількість затишних ресторанів і кафе, магазинів і дискотек з сучасною анімацією для дорослих і дітей, кінотеатри, водні атракціони на березі моря.

З пляжів Рибаківки відкривається мальовничий краєвид на легендарний острів Березань (він же острів Борисфен, Буян, лейтенанта Шмідта). Щодня в період літнього туристичного сезону до острова організовуються морські прогулянки на катері, з відвідуванням залишків військових укріплень, місця страти лейтенанта П.П. Шмідта і найдавнішого грецького поселення на території Північного Причорномор'я.

Неподалік від села Рибаківка знаходиться грязе-сольове озеро Тузли.

Море, ліс, степ та близькість грязе-сольового озера створюють в зоні відпочинку унікальний мікроклімат, який сприяє оздоровленню дихальної та серцево-судинної систем організму.