Завантаження...
Зачекайте, будь ласка
За підтримкиgoogle
Меню

Южноукраїнськ – це місто відоме легендами, цікавими історіями, яскравими подіями, відомими людьми та унікальними місцями. 

Регіональний ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя», розташований поруч із Южноукраїнськом, є унікальним рекреаційним місцем для туристів. Саме тут розміщується одна з найкращих у Європі природних трас для водного слалому. Завдяки стрімким скелям каньйону, розташованого на берегах річки Південний Буг, тут розташоване найвідоміше місце змагань спортсменів-скелелазів Миколаївської області.

Прекрасні краєвиди околиці міста приваблюють багатьох шанувальників пішого туризму та дають можливість отримати незабутні враження від спілкування з природою. На території заповідника проводяться наукові дослідження, пізнавальні та навчальні екскурсії. Тут велика кількість унікальних об’єктів живої природи, прибузьких і причорноморських ендеміків. 

Саме тут кожен може відкрити для себе в оригінальному вигляді краєвиди володінь Війська Низового Запорозького, унікальний оберіг козацької історії та бувальщини – Буго-Гардівську паланку, що є найбільшою і найбагатшою з восьми територіальних одиниць земель і вольностей Запорозької Січі.